Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Xone PL Wolfenstein The Old Blood Zobacz większe

Wolfenstein The Old Blood PL [XONE] NOWA

Xone PL Wolfenstein The Old Blood

Pierwszy dodatek do gry Wolfenstein: The New Order. Jest to samodzielny produkt, oferujący dwuczęściową minikampanię rozgrywającą się bezpośrednio przed wydarzeniami z „podstawki”. Trafiamy do Bawarii w 1946 roku, by zinfiltrować zamek Wolfenstein, a następnie w miasteczku Wulfburg powstrzymać szalonego archeologa igrającego z prastarymi złymi mocami. Rozszerzenie wprowadza też nowe bronie i nowych przeciwników.
To jest dodatek do gry Wolfenstein: The New Order.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Produkty dostępne w naszych sklepach:

Olkusz - 1

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł

Więcej informacji

Chciałbyś wymienić tę grę na swoją?

Masz więcej gier które chcesz sprzedać lub zamienić? Napisz do nas wiadomość i zaproponuj wymianę!

wymiana i sprzedaż gier w xGameCenter

 

Stan gry:

stan

Dowiedz się więcej

Wersja językowa gry:

angielska wersja jezykowa

Polska

Ograniczenia wiekowe:

ograniczenia wiekowe

Dowiedz się więcej

The Old Blood to pierwszy dodatek do gry Wolfenstein: The New Order – uznanej strzelanki FPP, wydanej na konsolę Xbox One w 2014 roku. Tak jak podstawka, rozszerzenie zostało opracowane przez szwedzkie studio MachineGames i wydane przez firmę Bethesda Softworks.
Co istotne, mamy tu do czynienia z samodzielną pozycją, w którą możemy grać, nawet jeśli nie dysponujemy podstawową wersją gry. Dodatek pokazuje wydarzenia poprzedzające bezpośrednio te z The New Order (jest to więc prequel) i stanowi ukłon w stronę fanów starych gier z serii Wolfenstein.
Twórcy przenoszą nas do roku 1946 – do czasów, kiedy naziści są o krok od wygrania II wojny światowej – i umieszczają w Bawarii, gdzie rozgrywa się minikampania podzielona na dwie części. W pierwszej B. J. Blazkowicz przekrada się do zamku Wolfenstein, by wykraść koordynaty ujawniające lokalizację ośrodka badawczego generała Deathsheada (Trupiej Główki).
W części drugiej poszukiwania danych wywiadowczych zabierają bohatera do miasteczka Wulfburg, gdzie szalony nazistowski archeolog wykopuje z ziemi tajemnicze artefakty, niosące groźbę uwolnienia prastarych złych mocy. Na drodze bohatera stają nowi przeciwnicy, z którymi radzi on sobie przy wykorzystaniu niedostępnych wcześniej broni.
Pod kątem grafiki The Old Blood na Xboksie One nie odbiega zanadto od tego, jak prezentowała się podstawka – w dalszym ciągu mamy więc do czynienia z bardzo ładną produkcją, opracowaną na silniku id Tech 5.


 

  

Opis oraz zdjęcia produktu dzięki portalowi gryonline.pl