Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

PES 16 Pro Evolution Soccer 2016 ENG [XONE] UŻYWANA Zobacz większe

PES 16 Pro Evolution Soccer 2016 ENG [XONE] UŻYWANA

U Xone ENG PES 16 Pro Evolution Soccer 2

Najnowsza część wirtualnej piłki nożnej produkowanej przez firmę Konami. W grze przejmujemy kontrolę nad jednym z wielu klubów oraz drużyn narodowych i bierzemy udział w rozgrywkach single oraz multiplayer. Twórcy jak zwykle przygotowali różne tryby zabawy, rozgrywki ligowe i turnieje.

Więcej szczegółów

Produkty dostępne w naszych sklepach:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

60,00 zł

Więcej informacji

Chciałbyś wymienić tę grę na swoją?

Masz więcej gier które chcesz sprzedać lub zamienić? Napisz do nas wiadomość i zaproponuj wymianę!

wymiana i sprzedaż gier w xGameCenter

 

Stan gry:

ograniczenia wiekowe

Dowiedz się więcej

Wersja językowa gry:

angielska wersja jezykowa

Angielska

Ograniczenia wiekowe:

ograniczenia wiekowe

Dowiedz się więcej

W dwudziestolecie istnienia marki Pro Evolution Soccer, firma Konami wydała na konsoli Xbox One grę Pro Evolution Soccer 2016. Jedną z największych nowości wprowadzonych do serii wraz z tą częścią, są znaczne usprawnienia technologii Fox Engine. Deweloperzy zatroszczyli się przede wszystkim o bardzo szczegółową oprawę graficzną. Podczas meczu widzimy chociażby deszcz spływający po ciałach piłkarzy, czy też murawę wyrywaną przy zahaczeniu o nią korkiem. W grze pojawił się także dynamiczny system pogodowy. Oznacza to, że warunki mogą się diametralnie zmienić w trakcie spotkania i np. z lekkiego zachmurzenia może zrodzić się duża ulewa.

Wszystkie te nowinki techniczne mają faktyczny wpływ na gameplay. PES 2016 stara się być grą, którą pokochają wszyscy fani pierwszych odsłon serii. W związku z tym mamy do czynienia z mieszanką realizmu ze zręcznościową zabawą. Usprawnienia poczynione w kwestii systemu fizycznego kolizji i zachowania się piłki, sprawiają, że to, co oglądamy na ekranach telewizorów wygląda autentycznie i widowiskowo.

Gampelay jak zwykle odbywa się w różnych trybach, wśród których znajduje się m.in. przemodelowany Master League, z nowym systemem dokonywania transferów. Nie zabrakło także klasycznych spotkań towarzyskich, zabawy w multiplayerze (lokalny i online) i nie tylko. Dodatkowo Konami pozyskało licencję na Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Superpuchar Europy, w związku z czym, począwszy od tej części, przez trzy lata tylko w Pro Evolution Soccer możemy bawić się w tych turniejach.

Wśród licznych usprawnień w stosunku do Pro Evolution Soccer 2015, należy wymienić przede wszystkim nowy system fizyczny zachowania się piłki, starający się jak najdokładniej oddać jej nieprzewidywalność. Deweloperzy wprowadzili także usprawnienia w kolizjach pomiędzy zawodnikami, które obliczane są na bieżąco i wpływa na nie szereg czynników (masa piłkarzy, szybkość itd.). Sami zawodnicy reagują znacznie lepiej w sytuacji, gdy stajemy do walki jeden na jednego. Dzięki sporej ilości nowych ruchów możemy lepiej przystosowywać się do zaistniałej sytuacji.

Wśród innych nowinek pojawiła się m.in. nowa, szerokokątna kamera, dająca szersze pole widzenia. Zmieniono także komentatorów. W Pro Evolution Soccer 2016 mecze omawiane są przez Petera Drury’ego z Wielkiej Brytanii i Marco Hagemanna z Niemiec.

 

Opis oraz zdjęcia produktu dzięki portalowi gryonline.pl