Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Mark McMorris: Infinite Air ENG [XONE] UŻYWANA Zobacz większe

Mark McMorris: Infinite Air ENG [XONE] UŻYWANA

U Xone ENG Mark McMorris Infinite Air

Realistyczny symulator snowboardowy, przygotowany we współpracy z wielokrotnym mistrzem świata Markiem McMorrisem. Gra charakteryzuje się otwartym, proceduralnie generowanym światem, realistyczną fizyką i modelem sterowania, a także sporym naciskiem położonym na rozgrywki wieloosobowe i aspekty społecznościowe. Całości dopełnia funkcjonalny edytor, pozwalający na tworzenie spersonalizowanych parków snowboardowych i dzielenie się nimi z innymi graczami.

Więcej szczegółów

Produkty dostępne w naszych sklepach:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

70,00 zł

Więcej informacji

Chciałbyś wymienić tę grę na swoją?

Masz więcej gier które chcesz sprzedać lub zamienić? Napisz do nas wiadomość i zaproponuj wymianę!

wymiana i sprzedaż gier w xGameCenter

 

Stan gry:

ograniczenia wiekowe

Dowiedz się więcej

Wersja językowa gry:

angielska wersja jezykowa

Angielska

Ograniczenia wiekowe:

ograniczenia wiekowe

Dowiedz się więcej

Infinite Air with Mark McMorris to poświęcona snowboardowi sportowa gra symulacyjna, przygotowana we współpracy z wielokrotnym medalistą i mistrzem świata w tej dyscyplinie, Kanadyjczykiem Markiem McMorrisem. Tytuł ukazał się na platformie Xbox One, a za jego powstanie odpowiada również kanadyjskie HB Studios, mające na swym koncie grę The Golf Club oraz wiele udanych, choć niszowych produkcji sportowych.

Pod względem ogólnych założeń rozgrywki, Infinite Air with Mark McMorris wpisuje się w schemat, zapoczątkowany we wspomnianym The Golf Club, stawiając przede wszystkim na wysoki realizm, otwarty świat i ogromną swobodę rozgrywki oraz funkcje społecznościowe. W grze trafiamy do rozległego, proceduralnie generowanego środowiska o powierzchni ponad 100 mil kwadratowych, w którego dowolne miejsce możemy przenieść się za pomocą helikoptera. Potem zostaje nam już tylko oddać się prawdziwej śnieżnej przygodzie, zaś to, czy zajmiemy się głównie eksploracją i zaliczaniem kolejnych tras zjazdowych, czy doskonaleniu się w snowboardowych ewolucjach, zależy już tylko od naszych preferencji. Co najważniejsze, wszystko to czynimy pod okiem największych profesjonalistów, wśród których znaleźli się nie tylko sam McMorris, ale także inne sławy snowboardu, takie jak Craig McMorris, Silje Norendal, Torstein Horgmo, Danny Davis czy Ulrik Badertscher.
Cechą charakterystyczną gry jest wysoki realizm rozgrywki, a autorzy Infinite Air dość wyraźnie odcinają się od czysto zręcznościowych tytułów pokroju serii SSX. Na potrzeby gry przygotowano niezwykle realistyczny, analogowy model sterowania, który stara się odwzorowywać rzeczywiste ruchy snowboardzisty oraz działające nań siły fizyczne. Całość zaprojektowana została jednak w taki sposób, aby dawać równie dużą frajdę zarówno prawdziwym miłośnikom białego szaleństwa, jak i absolutnym amatorom.

W wydaną na platformie Xbox One grę Infinite Air with Mark McMorris bawić możemy się w pojedynkę, jednak podobnie jak The Golf Club, tytuł rozwija skrzydła dopiero w trybie wieloosobowym. Podczas zabawy możemy wyzywać na pojedynki naszych znajomych i rywalizować z nimi w realnie istniejących konkurencjach snowboardowych, takich jak Slopestyle, Half Pipe czy Big Air. Dzięki wbudowanemu w grę edytorowi możemy również samodzielnie tworzyć parki snowboardowe i dzielić się nimi ze społecznością graczy.

Infinite Air with Mark McMorris odznacza się wysokiej jakości oprawą graficzną, w realistyczny sposób odwzorowującą zarówno wygląd terenu, jak i wrażenia płynące z jazdy na snowboardzie. Należy jednak zaznaczyć (co istotne zwłaszcza dla graczy pecetowych), że do zabawy niezbędne jest posiadanie kontrolera. Integralną częścią produkcji HB Studios jest potężny edytor, dzięki któremu w mgnieniu oka możemy wykreować spersonalizowane parki snowboardowe, wyposażając je w całą masę skoczni, klifów, poręczy, ramp i niezliczone inne atrakcji.

 

Opis oraz zdjęcia produktu dzięki portalowi gryonline.pl