Najczęściej kupowane

Śledź nas na Facebooku

Kupując gry lub akcesoria w naszym sklepie internetowym dostajesz je przeważnie na drugi dzień. Darmowa wysyłka już od 500 zł!

Wysyłka za pobraniem udostępniana jest dla klientów, którzy dokonali zakupów w naszym sklepie przynajmniej 5 razy.

Opcje wysyłki xGameCenter poczta polska1. Polecony priorytet Pocztą Polską.

Najtańszą opcją dostawy jest Polecony Priorytet wysyłany przez Pocztę Polską. Przeważnie przesyłki dochodzą na 1 do 2 dni roboczych od daty nadania. Koszt wysyłki to tylko 10 zł.

Jeśli zamawiasz gry, są one pakowane w specjalne kartony ochronne, następnie umieszczane w kopercie bąbelkowej. Tak dokładne pakowanie ma na celu dostarczenie gier w nienaruszonym stanie. Jeśli zamawiasz akcesoria, są one pakowane w większe kartony oraz dobrze zabezpieczane.

Przesyłki pocztowe wysyłamy codziennie na koniec naszej pracy czyli około godziny 18:00. Jeśli do tej godziny zamówisz przesyłkę i zapłacisz poprzez przelewy24 lub PayU, paczka zostaje wysłana jeszcze tego samego dnia.


Opcje wysyłki xGameCenter kurier2. Przesyłka kurierska.

Najszybszą wysyłkę jaką oferujemy jest przesyłka kurierska firmą Siódemka. Przeważnie gry bądź akcesoria dochodzą na następny dzień roboczy od dnia zamówienia. Koszt przesyłki kurierskiej to 18,99 zł.

Podobnie jak w przypadku przesyłki pocztowej, gry są pakowane w specjalne kartony ochronne, następnie umieszczane w kopercie kurierskiej. Tak dokładne pakowanie ma na celu dostarczenie gier w nienaruszonym stanie. Jeśli zamawiasz akcesoria, są one pakowane w większe kartony oraz dobrze zabezpieczane.

Przesyłki kurierskie wysyłamy codziennie na koniec naszej pracy czyli około godziny 18:00. Jeśli do tej godziny zamówisz przesyłkę i zapłacisz poprzez przelewy24 lub PayU, paczka zostaje wysłana jeszcze tego samego dnia i jest u Ciebie na następny dzień.


Opcje wysyłki xGameCenter odbiór osobisty

3. Odbiór osobisty w sklepach xGameCenter.

Jeśli chcesz otrzymać swoje zamówione produkty najszybciej i najtaniej - zapraszamy do odbioru osobistego do jednego z naszych sklepów. Pełną lokalizację naszych punktów znajdziesz w zakładce Kontakt.

Wszystkie artykuły sprzedawane w sklepie internetowym znajdują się głównie w punkcie w Dąbrowie Górniczej. Tam też prowadzona jest wymiana oraz skup gier. Jeśli chciałbyś odebrać zamówione produkty w sklepie w Jaworznie, są one dostępne przeważnie na następny dzień roboczy. W tym celu skontaktuj się z nami zaraz po zakupie telefonicznie bądź mailowo, bądź po prostu wybierz opcję odbioru w Jaworznie podczas zakupów.