Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Toki Tori 2+ ENG [PS4] UŻYWANA Zobacz większe

Toki Tori 2+ ENG [PS4] UŻYWANA

U Ps4 ENG Toki Tori 2

Toki Tori 2 to gra zręcznościowo-logiczna, w której podobnie jak w części pierwszej wcielamy się w uroczego kurczaczka. Tym razem wyruszamy na ratunek naszemu rodzeństwu, a na drodze staną nam przeciwnicy, których pokonanie będzie wymagało sprytu i korzystania ze specjalnych zdolności.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Produkty dostępne w naszych sklepach:

Dąbrowa Górnicza - 1

Ostatnie egzemplarze!

80,00 zł

Więcej informacji

Chciałbyś wymienić tę grę na swoją?

Masz więcej gier które chcesz sprzedać lub zamienić? Napisz do nas wiadomość i zaproponuj wymianę!

wymiana i sprzedaż gier w xGameCenter

 

Stan gry:

ograniczenia wiekowe

Dowiedz się więcej

Wersja językowa gry:

angielska wersja jezykowa

Angielska

Ograniczenia wiekowe:

ograniczenia wiekowe

Dowiedz się więcej

Toki Tori 2 to kontynuacja popularnej produkcji, łączącej w sobie elementy zręcznościówki i gry logicznej, w której wcielamy się w małego kurczaka. Wyrusza on w długą, niebezpieczną podróż, by uratować swoje młodsze rodzeństwo. Pierwsza odsłona tytułu trafiła na rynek jeszcze w 2001 roku na konsolę GameBoy, a w 2009 i 2010 roku pojawiły się edycje na komputery osobiste, Windows Mobile, iOS i Nintendo Wii.

Bohaterem gry jest niewinnie wyglądający kurczak - Toki Tori. Po raz kolejny musi on uratować swoje młodsze, jeszcze nie wyklute z jajek rodzeństwo, które na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności znalazło się z dala od rodzinnego gniazda. Odpowiedzialny brat wyrusza więc w długą, pełną nieszablonowych wyzwań i przeciwieństw wyprawę.

Podobnie jak poprzedniczka, Toki Tori 2 jest dwuwymiarową platformówką, z naciskiem położonym na rozwiązywanie łamigłówek i kreatywne myślenie. Na początku każdego poziomu dostajemy do dyspozycji zestaw przydatnych narzędzi, których poprawne wykorzystanie pozwoli nam bezpiecznie pokonać etap. Część z nich posłuży nam po prostu do eliminacji krążących po mapie potworów, inne należy wykorzystać by pokonać napotkane przeszkody terenowe. Do dyspozycji dostajemy przykładowo takie gadżety, jak Telewarp, który pozwala nam na teleportację i Freeze-o-Matic, zamrażający na krótki czas oponentów.

Toki Tori 2 zabiera nas w całą plejadę zróżnicowanych lokacji. Odwiedzimy między innymi mroczne zamki, gęste lasy i niebezpieczne jaskinie. Poziomy połączone są ze sobą krótkimi, humorystycznymi wstawkami filmowymi. Choć graficznie gra nie tryska fajerwerkami, kolorowa oprawa jest niezwykle urokliwa i przyjemna dla oczu.

 

 

Opis oraz zdjęcia produktu dzięki portalowi gryonline.pl