Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Grand Theft Auto 5 GTA V PL [PS4] UŻYWANA Zobacz większe

Grand Theft Auto 5 GTA V PL [PS4] UŻYWANA

U Ps4 PL Grand Theft Auto 5 GTA V

Studio Rockstar Games ma na swoim koncie kilka uznanych tytułów, w tym Manhunt, Midnight Club czy też Red Dead Redemption. Deweloper najbardziej znany jest jednak z serii Grand Theft Auto, której piąta odsłona ukazała się w 2013 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Po kilkunastu miesiącach oczekiwania na rynku pojawiła się ulepszona wersja na czwartą konsolę stacjonarną firmy Sony.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

Produkty dostępne w naszych sklepach:

Dąbrowa Górnicza - 2
Katowice - 1
Olkusz - 1

80,00 zł

Więcej informacji

Chciałbyś wymienić tę grę na swoją?

Masz więcej gier które chcesz sprzedać lub zamienić? Napisz do nas wiadomość i zaproponuj wymianę!

wymiana i sprzedaż gier w xGameCenter

 

Stan gry:

stan

Dowiedz się więcej

Wersja językowa gry:

angielska wersja jezykowa

Polska

Ograniczenia wiekowe:

ograniczenia wiekowe

Dowiedz się więcej

Studio Rockstar Games ma na swoim koncie kilka uznanych tytułów, w tym Manhunt, Midnight Club czy też Red Dead Redemption. Deweloper najbardziej znany jest jednak z serii Grand Theft Auto, której piąta odsłona ukazała się w 2013 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Po kilkunastu miesiącach oczekiwania na rynku pojawiła się ulepszona wersja na czwartą konsolę stacjonarną firmy Sony.
Grand Theft Auto V na PlayStation 4 może się pochwalić przede wszystkim ulepszoną oprawą graficzną (lepsze modele postaci, zmienione oświetlenie, tekstury, większe bogactwo fauny i flory itd.). Największą nowinką jest jednak tryb FPP, który można włączyć w dowolnej chwili, zmieniając w ten sposób wrażenia płynące z rozgrywki. Warto także zauważyć, że ekipa Rockstar Games bardzo przyłożyła się do roboty, dzięki czemu podczas oglądania świata z perspektywy pierwszej osoby cieszymy oczy wieloma szczegółami, jak np. dopracowanymi wnętrzami samochodów.
Również Grand Theft Auto Online, czyli tryb przeznaczony dla wielu graczy, został nieco zmieniony. O ile same założenia, polegające na zwiedzaniu olbrzymiego świata, braniu udziału w rozmaitych zadaniach, misjach, wyścigach i zabawach, nie zmieniły się, tak twórcy zwiększyli limit osób biorących udział w rozgrywce. Zamiast szesnastu graczy, na PlayStation 4 jednocześnie bawić może się trzydziestu śmiałków. Pozostałe elementy, w porównaniu do pierwotnej wersji, pozostały praktycznie takie same. Oznacza to, że podczas przygody wcielamy się w trzech bohaterów – byłego bandytę Michaela, chorego psychicznie Trevora oraz młodego Franklina, który pragnie porzucić swoje dotychczasowe życie i szybko dorobić się pieniędzy, niekoniecznie w legalny sposób. Każdy z nich kieruje się własnymi pobudkami i ma własne problemy, jednak w wyniku pewnych wydarzeń ich losy splatają się, a my uczestniczymy w przygodzie, której nie powstydziliby się scenarzyści z Hollywoodu.
Historia przedstawiona przez deweloperów z Rockstar Games rozgrywa się w olbrzymim, dopracowanym i wypełnionym po brzegi rozmaitymi atrakcjami mieście Los Santos. Metropolia jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu w czasie rozgrywki nie przemieszczamy się wyłącznie wśród wieżowców, hoteli i centrów handlowych. Twórcy udostępnili także podmiejskie, zaniedbane tereny, pustkowia, tereny brzegowe i wiele innych. Samo zróżnicowanie środowiska to nie wszystko.
W większości miejsc spotkamy rozmaite postacie żyjące własnym życiem, po ulicach jeżdżą samochody, a w niektórych miejscach biegają zwierzęta. Po Los Santos poruszamy się przy użyciu pojazdów naziemnych (auta, rowery itd.), wodnych (np. skuter) oraz powietrznych (helikopter i samolot). Wszystko to uzupełniane jest przez system zadań pobocznych, dzięki którym możemy dokładniej poznać głównych bohaterów. Jak w każdej części Grand Theft Auto, tak i w tej bawimy się w rozmaitych mini gierkach, w tym chociażby trenujemy jogę.
Deweloperzy oddali do naszej dyspozycji również rozmaite sklepy, gdzie za zarobione pieniądze kupujemy nowe ciuchy, robimy sobie tatuaże, nabywamy pojazdy, a także nieruchomości. Sednem rozgrywki w trybie dla jednego gracza jest jednak kampania, w której poznajemy losy trójki bohaterów. Co ciekawe, przygotowane misje często wymuszają sterowanie na zmianę Michaelem, Franklinem i Trevorem. Jeden z nich np. sabotuje system alarmowy, drugi osłania kolegów, strzelając karabinem snajperskim z dachu budynku, a trzeci, wraz z najemnikami zatrudnionymi przed rozpoczęciem zadania, dokonuje napadu na bank.


 

  

Opis oraz zdjęcia produktu dzięki portalowi gryonline.pl