Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Śródziemie Cień Wojny PL PRE-ORDER [XONE] NOWA Zobacz większe

ELEX PL PRE-ORDER [XONE] NOWA

ELEX to gra RPG utrzymana w postapokaliptycznych klimatach science-fantasy. Za jej produkcję odpowiada niemieckie studio Piranha Bytes, autorzy RPG-ów z serii Gothic i Risen.

PREMIERA: wrzesień 2017

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

229,00 zł

Więcej informacji

Chciałbyś wymienić tę grę na swoją?

Masz więcej gier które chcesz sprzedać lub zamienić? Napisz do nas wiadomość i zaproponuj wymianę!

wymiana i sprzedaż gier w xGameCenter

 

Stan gry:

stan

Dowiedz się więcej

Wersja językowa gry:

angielska wersja jezykowa

Polska

Ograniczenia wiekowe:

ograniczenia wiekowe

Dowiedz się więcej

  • ELEX to gra RPG utrzymana w postapokaliptycznych klimatach science-fantasy. Za jej produkcję odpowiada niemieckie studio Piranha Bytes, autorzy RPG-ów z serii Gothic i Risen.

    ELEX przenosi gracza na planetę zniszczoną przez uderzenie meteorytu i zasiedloną przez różnorodne frakcje: niektóre żyjące jak w czasach średniowiecza, inne korzystające z dobrodziejstw ocalonej technologii. Tytułowy ELEX jest zaś poszukiwanym we wszechświecie narkotykiem, który istnieje tylko i wyłącznie na planecie, na której rozgrywa się akcja gry. Jego używanie prowadzi do stopniowego zatracania człowieczeństwa i różnego rodzaju mutacj. Jego efekty można też zauważyć u zmutowanych zwierząt i innych stworzeń zamieszkujących świat gry.

    Rozgrywkę w ELEX obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a gra oferuje ogromny świat stworzony z myślą o eksploracji, pozbawiony ekranów wczytywania danych oraz zaprojektowany z myślą o minimalnej ilości oskryptowanych wydarzeń. Do wyboru mamy też szeroką gamę broni (od strzelb plazmowych, przez miecze, po miotacze ognia czy wyrzutnie rakiet) oraz zdolności i czarów.

    Wzorem poprzednich produkcji Piranhii Bytes gracz może dołączać do różnorodnych frakcji, wytwarzać własne przedmioty i rozwijać postać w kilku kategoriach, np. walce wręcz, na dystans czy magii. Gra posiada też minimalistyczny HUD oraz działa na autorskim silniku tego niemieckiego studia stworzonym z myślą o pecetach oraz o konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

  

Opis oraz zdjęcia produktu dzięki portalowi gryonline.pl