Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Nowy Project Cars 3 PL [PS4] NOWA Zobacz większe

Dirt 5 PL [PS4] NOWA

Ps4 PL Dirt 5

DiRT 5 to kolejna odsłona znanego cyklu wyścigowego poświęconego rajdom. Produkcja rozwija koncepcje i pomysły wprowadzone w poprzednich odsłonach i oferuje graczom doświadczenie, w którym każdy wyścig jest nieco inny od poprzedniego. Tytuł został opracowany przez mistrzów gatunku – deweloperów z niezwykle doświadczonego studia Codemasters Software, odpowiedzialnego m.in. za pozostałe części serii.

Więcej szczegółów

50 Przedmioty

Produkty dostępne w naszych sklepach:

Dąbrowa Górnicza - 50

239,00 zł

Więcej informacji

Chciałbyś wymienić tę grę na swoją?

Masz więcej gier które chcesz sprzedać lub zamienić? Napisz do nas wiadomość i zaproponuj wymianę!

wymiana i sprzedaż gier w xGameCenter

 

Stan gry:

ograniczenia wiekowe

Dowiedz się więcej

Wersja językowa gry:

angielska wersja jezykowa

Polska

Ograniczenia wiekowe:

ograniczenia wiekowe

Dowiedz się więcej

Mechanika

W DiRT 5 ścigamy się off-roadowymi samochodami znanymi prawdziwego świata, jeżdżąc po rzeczywiście istniejących lokacjach. Zabawę umilają zmienne – niejednokrotnie ekstremalne – warunki pogodowe. W omawianej produkcji model jazdy został zaprojektowany w taki sposób, by nie koncentrować się wyłącznie na realizmie – wynagradza dużą zręczność i brawurę gracza.

Tryby gry

DiRT 5 znajdziemy całą gamę trybów przygotowanych z myślą zarówno o jednym, jak i wielu graczach. Produkcja oferuje nową, rozbudowaną kampanię fabularną, w której przebieg gry jest kształtowany przez wybory gracza. Mamy także 12-osobowy moduł multiplayer, w którym poza ściganiem się wykonujemy przeróżne dodatkowe zadania. Możemy też grać ze znajomymi lokalnie (na podzielonym ekranie), korzystać z edytora oraz trybu fotograficznego.

Kwestie techniczne

DiRT 5 oferuje zaawansowaną, trójwymiarową oprawę graficzną, która prezentuje bardzo wysoki poziom. Zarówno trasy, jak i modele poszczególnych pojazdów charakteryzują się dużą szczegółowością. Na uwagę zasługuje także silnik odpowiedzialny za oświetlenie oraz imponujące efekty pogodowe. Warto też wspomnieć o udźwiękowieniu – w kampanii fabularnej usłyszeć można kilku znanych aktorów głosowych, takich jak Troy Baker czy Nolan North.

 

 

Opis oraz zdjęcia produktu dzięki portalowi gryonline.pl