Najczęściej kupowane

Śledź nas na Facebooku

Kupując gry lub akcesoria w naszym sklepie internetowym dostajesz je już na drugi dzień przy wyborze opcji wysyłki kurierem oraz zapłacie poprzez system przelewy24! Paczki wysyłamy 2 razy dziennie o 14:00 oraz 18:00.

Opcje płatności sklepu xGameCenter przelewy241. Płacę z przelewy24.pl

System przelewy24 działa na podobnej zasadzie, co wyżej opisywany PayU. Podczas składania zamówienia w naszym sklepie wybierz przycisk płatność w sklepie xGameCenter oraz opcję zapłaty poprzez przelewy24. Po wybraniu opcji "płacę z przelewy24" i zatwierdzeniu zamówienia system automatycznie przeniesie Cię do ekranu wyboru Twojego banku. Po dokonaniu przelewu przez Ciebie dostajemy powiadomienie, że płatność została właśnie dokonana. Pozwoli nam to na natychmiastowe spakowanie przesyłki i wysłanie jej jeszcze tego samego dnia.

Opcje płatności sklepu xGameCenter przelew bankowy2. Płacę przelewem bankowym

Podczas składania zamówienia w naszym sklepie wybierz przycisk płatność w sklepie xGameCenter oraz opcję zapłaty poprzez przelew bankowy. Po dokonaniu zamówienia w naszym sklepie, na ostatniej stronie formularza zamówienia będziesz miał dostępne nasze dane potrzebne do przelania pieniędzy. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie następuje wysyłka zakupionych przedmiotów do Ciebie. Aby przyspieszyć proces wysyłki, możesz wysłać do nas potwierdzenie przelewu na adres biuro@xgamecenter.pl.