Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Konsola PS3 Slim 320GB [PS3] UŻYWANA Zobacz większe

Konsola PS3 Slim 320GB [PS3] UŻYWANA

U Konsola Ps3 320GB

Konsola w pełnym zestawie (karton, okablowanie, pad dualshock 3 sixaxis). W pełni sprawna technicznie, zachowane wszystkie oryginalne plomby Sony.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

Produkty dostępne w naszych sklepach:

Dąbrowa Górnicza - 3
Katowice - 2
Olkusz - 1

499,00 zł

Więcej informacji

 Chciałbyś wymienić tę grę na swoją?

Masz więcej gier które chcesz sprzedać lub zamienić? Napisz do nas wiadomość i zaproponuj wymianę!

wymiana i sprzedaż gier w xGameCenter

 

Konsola Playstation 3 jest wyposażona w odtwarzacz Blu-ray Disc™, oraz porty HDMI™, za pośrednictwem których podłączy się ją do każdego telewizora HD ready. W konsoli wykorzystano graficzny interfejs użytkownika XMB (Cross Media Bar), znany już z konsoli PlayStation Portable. Pozwala on na łatwą obsługę z wykorzystaniem grafiki. Po uruchomieniu konsoli można sprawdzić, kto ze znajomych jest w sieci, wczytać zapisaną wcześniej grę albo skorzystać ze zintegrowanej przeglądarki sieciowej, a także zmienić ustawienia dotyczące fotografii, filmów i muzyki. Port Ethernet konsoli PS3 umożliwia podłączenie urządzenia do sieci PlayStation®Network i przesyłanie danych z szybkością 10, 100 lub 1000 MB/s. Wbudowana przeglądarka sieciowa pozwala także na oglądanie ulubionych stron www.
Dzięki nowemu, bezprzewodowemu kontrolerowi SIXAXIS™, nie grozi Ci już zaplątanie się w przewody. Pod względem konstrukcji nie różni się on od klasycznego sterownika do PlayStation®, jest jednak wyposażony w system łączności bezprzewodowej i waży mniej niż poprzednie modele. Ale najważniejsza cecha ukryta jest w samej nazwie SIXAXIS. Kontroler zawiera bowiem czujniki ruchu, pozwalające sterować niektórymi grami przez przechylanie kontrolera w sześciu kierunkach.

Dwa gniazda USB i pojemny twardy dysk sprawiają, że konsola to także koncentrator multimediów. Można w niej przechowywać fotografie, filmy i muzykę, można także przesyłać pliki do konsoli PSP® z użyciem sieci Wi-Fi. Playstation 3 wygląda bardziej atrakcyjnie od swojej poprzedniczki i jest od niej smuklejsza. Dzięki płaskiej podstawie i zaokrąglonym krawędziom równie dobrze prezentuje się poziomo, jak i na boku. Błyszczące, czarne i metalizowane wykończenie będzie pasować do każdego zestawu rozrywkowego.

 

 

Konsola używana w idealnym stanie. Pisemna gwarancja 3 miesięczna.