Najczęściej kupowane

Śledź nas na Facebooku

W naszym sklepie xGameCenter - zarówno stacjonarnym jak i internetowym możesz zakupić gry nowe oraz używane. Zaletą używanych gier jest przede wszystkim ich niższa cena w stosunku do nowej sztuki, jednak wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. Przeważnie twórcy gier dołączają do danego tytułu dodatkową zawartość, którą da się wykorzystać tylko raz. Są to na przykład dodatkowe mapy multiplayer, stroje czy bronie dla bohaterów itp. Kupując grę używaną musisz być świadomy, iż taki kod na zawartość może być wykorzystany (ale nie musi - nie każdy posiada konsolę podłączoną do internetu i wykorzystuje kody).

 

Gry nowe:

gra nowa ps3 xgamecenter

 

Kupując gry nowe w xGameCenter masz 100% pewność, że są to gry oryginalnie pakowane. Znakiem rozpoznawczym oficjalnej dystrybucji Sony jest mały pasek w dolnej części folii z logiem konsoli.

Kupując grę na PS4 na folii będzie pasek z logami PS4. Podobnie z poprzednimi generacjami konsol - PS3, PS2, PSP czy PS Vita.

Zdjęcie obok prezentuje przykładowy pasek zabezpieczający z gry GTA 5. Brak takiego paska oznacza, że gra nie została oryginalnie zapakowana i pochodzi z niewiadomego źródła.

 

 

 

˙

gra nowa xbox360 xgamecenter

Podobnie sytuacja wygląda z grami prosto od Microsoftu. Oprócz standardowej folii zabezpieczającej płytę producent gier stosuje plomby na pudełku. Możesz ją znaleźć w bocznej części pudełka jak na załączonym zdjęciu. Podobnie jak w przypadku gier od Sony, brak takiej plomby zabezpieczającej świadczy o niewiadomym pochodzeniu gry. Spotkaliśmy się już z płytami, które były opakowane w folie jednak nie posiadały plomby. Niektóre firmy sprzedające w sieci same pakują używane gry zgrzewając je folią i sprzedają jako nowe.

 

Takie praktyki są niedopuszczalne w xGameCenter. Kupując nową grę na Xboxa360 czy Xboxa ONE zawsze otrzymasz ją oryginalnie zapakowaną.

 

 

 ˙

Gry używane:

gra używana xgamecenter

Naszą zaletą w stosunku do marketów czy sklepów sieciowych jest możliwość sprzedawania gier używanych. Kupując taką grę w naszym sklepie masz 100% pewność, że gra jest w pełni sprawna. Nie przyjmujemy pod zamiany gier porysowanych czy choćby minimalnie noszących ślady użytkowania. Każdą płytę w miarę możliwości staramy się sprawdzać pod kątem poprawnego odczytu danych.

W każdym z naszych pudełek jest przyklejona nasza plomba, która znajduje się w prawym górnym rogu. Zawiera podstawowe informacje kontaktowe a nam pozwala stwierdzić, czy gra pochodzi z naszego sklepu.

 

 ˙

gry uzywane 2 xGameCenter

 

Kupując grę używaną w sklepie xGameCenter zabezpieczamy ją dodatkową folią w środku pudełka. Jest to folia bąbelkowa, która zapobiega wypadaniu płyty podczas transportu oraz jej porysowaniu. Dodatkowo podczas wysyłania gry, zaklejamy boczną stronę pudełka taśmą klejącą aby pudełko nie otworzyło się podczas transportu.

Dokładamy wszelkich starań, aby gry podczas wysyłki dochodziły do Państwa w nienaruszonym stanie.

 

 

 ˙

 

Każda gra, niezależnie od jej stanu jest wysyłana w kopercie bąbelkowej - zabezpieczającej zawartość przed uszkodzeniami.